Kopalnie węgla

Strona główna 10.907
Kopalnie żelaza

Strona główna 10.853
Kopalnie uranu

Strona główna 8.155
Kopalnie złota

Strona główna 8.236
Neutrina

Strona główna 123.393zarejestruj się

Zasady gry

Witaj w epickiej podróży przez kosmiczne progi w grze "Unicrum"! W tej strategicznej grze online gracze wcielają się w rolę przywódcy kosmicznej cywilizacji, którzy pragną zbudować swoje imperium na podstawie rozwiniętych kopalni surowców, potężnej floty wojskowej i nieograniczonych możliwości eksploracji galaktyk i układów.

Zbuduj swoje Imperium: Rozpoczynając od skromnych początków na jednej planecie, gracze będą rozwijać swoje imperium poprzez budowę i rozbudowę kopalni surowców, fabryk przemysłowych oraz badań.

Eksploruj Kosmos: Nieznane terytoria czekają na odkrycie! Gracze mogą wysyłać swoje sondy kosmiczne w poszukiwaniu nowych planet do kolonizacji, wysyłać ekspedycje surowcowe, miesje rabunowe, które zapewnią im przewagę w galaktycznym starciu.

Prowadź Wojny: Konflikty są nieuniknione w tym bezkresnym kosmicznym uniwersum. Zbuduj swoją potężną flotę wojskową i staw czoła innym graczom w emocjonujących bitwach kosmicznych.

Handel i Dyplomacja: Galaktyka jest miejscem pełnym możliwości handlowych i dyplomatycznych. Wymieniaj surowce z innymi graczami, negocjuj sojusze i traktaty, aby zwiększyć swoją potęgę lub osiągnąć wspólne cele.

Zdobądź Sławę: Każde zwycięstwo, każda bitwa i każde osiągnięcie przyczynia się do Twojej reputacji w galaktycznym wszechświecie. Zdobywaj punkty rankingowe, aby awansować na szczyt listy najpotężniejszych graczy w Galaktycznym Imperium!

Czy masz odwagę, by stać się legendą wśród gwiazd? Przygotuj się na kosmiczną przygodę, która przyniesie Ci chwałę, bogactwo i nieśmiertelną sławę w "Unicrum"!

Copyright © Neone
alpen stowarzyszenie górskie | pierścienie nierdzewne | windykacja należności wodzisław śląski | pellet Pszów | imprezy z teleturniejami
biuro rachunkowe radlin | gwoździe nierdzewne | szkolenia energetyczne sandomierz | podkładki nierdzewne | stylistka katowice